Tygryski dzieci

Nagrody

4

x

Bon Travelpass
o wartości 2000 zł
8

x

Opiekacz
do kanapek
8

x

Gofrownica
40

x

Ciepły kocyk
składany w poduszkę

Jak wygrać?

Co Twój Tygrysek lubi najbardziej? Odkrywanie nieznanych lądów i ukrytych tam skarbów? Skoki na łóżku niczym na trampolinie? A może chlapanie się w wodzie? Daj znać i wygraj nagrodę! Jak?
To bardzo proste!

1.
Kup 2 opakowania
dowolnych Tygrysków
2.
Zachowaj paragon
3.
Dokończ zdanie:
"Mój Tygrysek lubi najbardziej..."
4.
Dołącz zdjęcie
pokazujące co Twój
Tygrysek lubi najbardziej

Zgłoszenia

Wiesława Tomaszewska

20-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej zdrowy ruch-codzienne treningi,co tydzień turnieje,w ich młodym życiu dużo się dzieje.Słowa "nudzi mi się" nie znają,deszcz czy mróz w każdą pogodę w piłkę grają.Tryskają zdrowiem, medale zbierają,fajnie się bawią i rozwijają.

ANNA GWADERA

21-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej MÓJ MAŁY TYGRYSEK NAJBARDZIEJ LUBI MALOWAĆ Z MAMĄ A PÓŹNIEJ ROBIĆ SOBIE ŚMIESZNE ZDJĘCIA :)

Agnieszka Stępień

21-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Moje Tygryski lubia najbardziej zajadać się pysznościami Tygryskami czekoladowymi :)uwielbiają wspólnie bawic się ,Emilka troszczy się o braciszka :)uwielbiają spacery a Emilka jazde na rowerze w piekna pogode :)

Dorota Banaszek

21-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej na trampolinie skakać i tygryski za ogon łapać

Agnieszka Basłyk

20-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Kapać się! We wszystkim: w wodzie pełnej piany, w kulkach, w jesiennych liściach, w śniegu oraz w wannie pełnej Tygrysków :)

Magdalena Skrzęta

20-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej bawić się ze swoją siostrą i zajadać wtedy wasze chrupki:)

karol Łabutka

20-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej bawić się w poszukiwacza skarbu ! Synek uwielbia pirackie zabawy i chciałby odnaleźć prawdziwy skarb! Mamy taką nasza wspólną rodzinną zabawę, którą synek uwielbia. Razem z mężem chowamy do pudełeczka prezencik dla synka, zakopujemy w ogródku i rysujemy mapkę dotarcia do skarbu :-) Nasz mały pirat rozpoczyna poszukiwania :-) Ahoj kamraci! rozlega się głos w ogródku i trwają intensywne poszukiwania skarbu :-) Gdy już synek odnajdzie swój skarb to radość jest ogromna :-)

Ewa Forst

20-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Moj TYGRYSEK to Radosław lubi w paczce chrupki dostac, chetnie dzieli sie z innymi TYGRYSKI towarzysza mu w kazdej chwili

ANETA DRĘŻEK

20-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej zajadać chrupki Tygryski :) a przy tym mazać chrupkami po meblach lub po szybie , a jaką ma frajde jak sie chrupek przyklei :)

Aleksandra Kostuch

20-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej podróże małe i duże!

Agnieszka Kaczmarek

20-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej zajadć sie przepysznymi chrupkami bezglutenowymi TYGRYSKI.

Dorota Banaszek

20-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej w wodzie się bawić i całą długość basenu pontonem przeprawić. Gdy zabawki od mamy dostaje, to chętnie kolory poznaje. Pływanie to Olafka codzienne atrakcje, które wzbudzają u niego fajne reakcje :)

Justyna Dochniak

20-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej wspólne przebywanie i nieważne czy to śmianie się, wygłupianie, jedzenie, pływanie, rysowanie czy przytulanie, ale najważniejsze to spędzanie czasu razem i dzielenie się nim!

Malgorzata Raczek

20-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej huśtać się na huśtawce.

Magdalena Kretkiewicz

20-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Owocowe kulki

Ilona Kobiela

20-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej majsterkowanie przy starych samochodach. Przychodzi z garażu umurusana niczym mała murzynka i przy tym tak szczęśliwa, że na pewno pójdzie w ślady tatusia mechanika. Na zdjęciu jej ulubiony, bo bez dachu, a gdzieś w środku koło siedzeń jak zwykle schowane są ulubione Tygrski. :)

Natalia Kolczyńska

21-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Swojego Misia i gotowanie, wspólne z mamą dań przygotowywanie :)

Paulina Smulikowska

21-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Moj Tygrysek najbardziej lubi małe przekąski, dlatego czasem sama je robi :-)

Magdalena Nieckarz

21-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Skakać i brykać w kolorowych piłeczkach .Taka zabawa to najlepsza zabawa i gimnastyka w jednym a ponadto uczymy się wtedy kolorów :)

Klaudia Osińska

21-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej wózkiem podróżowanie a przy tym świata obserwowanie:)

Sylwia Podleżyńska

21-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Jeść tygryski

ewa wójciak

22-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej malować :) Pędzel+ farby i letnia woda to dla mojego tygryska tęczowa przygoda. Miesza farby a przy tym śpiewa- ufff oby z tego nie wyszła afera! Dlatego tylko po kartce farbami chlapie -kropka tu, kreseczka tam i już pięknego konika ma :)

Julka Hendzel

21-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Bawić się z psem

Jolanta Świętek

21-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej pałeczki kukurydziane. Gdy może dzielić się nimi jest najlepsza zabawa, nawet dla pieska przepyszna sprawa.

Adrian Olejniczak

21-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej odkrywać co dzień przyrodę, kształt liści klonu, owadów skalę i kwiatów polnych urodę. Czasami patrzę na niego z boku, widzę jak on się cieszy, uczy mnie przy tym i wdzięczny jestem - doceniać małe rzeczy.

Anna Wicher

21-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej podróżować po Krakowie i robić sobie panterkowo-tygryskowe zdjęcia sama bądź ze spotkanymi dziećmi! W Krakowie jest dużo pasjonujących miejsc jak widoczny na zdjęciu Staw Dębnicki. W pobliżu znajduje się Tauron Arena Kraków oraz Park Lotników, w którym spotykam wiele małych tygrysków. Zapraszam do Krakowa a z chęcią oprowadzę po ciekawych zakątkach.

Natalia Macek

21-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej zabawy w plenerze,jak na tygryska przystało-ruch i powietrze świeże,rzeźbi w piasku,w śniegu,a jadłaby najlepiej w biegu.

Malwina Błaszczyk

22-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Moj mały 5miesięczny tygrysek uwielbia jeść TYGRYSKI szczególnie czekoladowe !

Zofia Mordarska

22-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Mój tygrysek lubi najbardziej jeść chrupki o smaku truskawkowym i skakać na łózku

Marcin Kogut

23-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej uśmiechać się. Każdego dnia wita swoich rodziców uśmiechem od ucha do ucha. A gdy śmieją się dzieci śmieje się cały świat.

Karolina Turowska

22-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej przebieranki :) pokazuje to załączone zdjęcie. Dla mojego Tygryska nie ma nudy w domu.

Dorota Banaszek

23-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej podróżowanie i czas wolny "nad" wodą spędzanie :) Gdy poznaje nowe miejsca zadaje pytania i wciąż rodziców do zwiedzania namawia...

Magdalena Wikarjusz

22-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Zabawę ze swoim psem. Gdy rzuca mu piłeczkę po czym sama udaje zwierzaka i ją przynosi.najfajniej wygląda gdy dzieli się z nim smakołykami.Jeden Ona a jeden psiak.

Agnieszka Pawlikowska

22-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej brykać , biegać , i jeździć na rowerze. Rower to jego pasja, wycieczki w poszukiwaniu wiosny to jest to.

Monika Banaszewska

22-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej tygryskowe wygłupy-robi śmieszne miny,przebiera się za różne postacie i je udaje.Mój Tygrysek uwielbia też ruch na świeżym powietrzu-jazdę na rowerze,robienie babek z piasku,zjeżdżanie na zjeżdżalni i oczywiście skakanie na trampolinie.W domu kocha tańczyć i rysować oraz opiekować się swoim ukochanym chomikiem.

Marzena Lepa

22-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Polowania i działania, przebieranie się za batmana, granie na konsoli i wymyślanie rzyczy do zrobienia przez mamę zabronionych:-) Zajadanie się chrupkami z Tygryskowymi ząbkami :-)

Judyta Rusiecka

22-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej figle i psoty, na to nigdy nie brak mu ochoty, więc w balonowym gaju, czuje się jak w raju :) no i rzecz jasna, prosta sprawa, samemu nudna byłaby zabawa, dlatego zawsze z drugim tygryskiem figluje, wśród balonów podskakuje i jak na tygryska przystało szaleństwa zawsze mu mało.

Dorota Banaszek

22-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej na placu zabaw do ciuchci wsiadać i bajki mamie opowiadać :) Z wysoka podziwiać widoki i oddawać do piasku ze schodków skoki... Bawić się przekręcanymi klockami i układać je całymi dniami :)

Natalia Półrolniczak

22-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej rowerowe wycieczki,a w swój plecaczek pakuje wtedy swoje kolorowe teczki,gdzie do tego zakłada kask i okulary i wygląda niczym jak pan Hilary:),bo to w czasie przerwy na letniej polanie wyciąga Tygryski i wcina je doskonale :) !!!

Joanna Brzózka

23-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej poznawać nowe smaki. Rozszerzanie diety to dla naszego tygryska sama przyjemność i dużo radości.

Łukasz Rusiecki

24-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej majsterkowie, narzędziami, zwinnie operuje, każdy warsztat rozpracuje i nie straszne mu suwmiarki, gwoździe, młotki czy wiertarki, z samolotu autko zrobi, każde kółko w ster przerobi, zatem Tygrys Majsterkowicz się nazywa, co każdą usterkę do boju wyzywa

Joanna Grześkowiak

23-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej dzikie przygody,nawet gdy na dworze nie ma pogody. Codziennie chętnie po trawie bryka,a ciekawości jej nic nie umyka. Z uśmiechem na twarzy stawia pierwsze kroki, podziwia świat i jego uroki.

Andrzej Stanowski

23-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej bale kostiumowe. Jej pokój przechodzi wtedy metamorfozę i zamienia się w prawdziwą salę balową, która jest udekorowana kolorowymi balonami, łańcuchami i serpentynami. Na wstępie uczestnicy wysłuchują królewskiego obwieszczenia zapraszającego do udziału w balu. Zabawa zaczyna się wraz z wejściem na salę mojej małej księżniczki. Tańcom przy znanych melodiach dziecięcych piosenek nie ma końca. Największą radość sprawiają "kaczuchy" i "wąż". Nie mniejszym wzięciem cieszy się taniec dworski. Polega na tym, że klękam na kolano i unoszę dłoń ponad głowę, a księżniczka chwyta mnie za palce i kręci się wkoło w obu kierunkach w rytm muzyki. W chwilach przerw między tańcami ja niczym król siadam na fotelu udekorowanym na tron i czytam bajki. W trakcie balu mają także miejsce liczne konkursy, m.in. zagadek i recytatorski, a zwycięzcy otrzymują w nagrodę czekoladowe dukaty. Nieodłączną częścią zabawy jest też poczęstunek, na który składają się chrupki Tygryski o różnych smakach, lody waniliowe z karmelem i soczki ze słomką. Na koniec odbywają się wybory Królowej Balu. Pod uwagę są brane takie kryteria jak: wdzięk, strój, elokwencja, umiejętność tańca i chodu pełnego dumy. Za każdym razem, co oczywiste patrząc na zdjęcie, zwycięstwo odnosi moja mała księżniczka. A słodki uśmiech na jej twarzy jest dla mnie największym szczęściem. Marzeniem mojej małej księżniczki jest udział w balu organizowanym w prawdziwym zamku lub pałacu - kto wie, może TYGRYSKI pomogą spełnić jej pragnienie. :)

Alicja Krańska

23-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej brykać ze swoim najlepszym przyjacielem, Osiołkiem :) Kombinacji zabaw jest wiele, może się bujać jak na koniku na biegunach, może odpychać się i jeździć na kółkach (po odpowiednim przestawieniu kółek przez mamę), może przytulać swojego przyjaciela i szeptać mu jego tygryskowe sekretu do uszka... Może podbijać swój dziecięcy świat :)

Magdalena Jaskólska

23-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Kąpiele z pianą. Uśmiech nie schodzi wtedy z buzi, a pluskać może się godzinami!

Kamila Solińska

24-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej opiekowac sie swoim mlodszym bratem

Dorota Wojciechowska

24-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej chrupkowe przygody. Bo ten kociak choć tak mały, tygryskowy świat zna cały. Pałeczkowa wieża stoi i chrupkowy, pyszny most, a wywrotka już przywozi nowych smaków wielki stos. O przygodach nowych marzy tygryskowy zuch, z słodkim wąsem na policzku w świat wyruszy jutro już :)

Łukasz Rusiecki

24-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej majsterkowie, narzędziami, zwinnie operuje, każdy warsztat rozpracuje i nie straszne mu suwmiarki, gwoździe, młotki czy wiertarki, z samolotu autko zrobi, każde kółko w ster przerobi, zatem Tygrys Majsterkowicz się nazywa, co każdą usterkę do boju wyzywa

lukasz rogalski

23-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej czekoladowe

Magdalena Babik

23-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej spacerowac godzinami po polku i zbieraćwszystko co tylko mozliwe i zawsze sprawia mu to radosc. Codziennie uklada swoje ulubione literki bez których nigdzie się nie rusza.

Aneta Kosik

23-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej brykć z innymi dziećmi, jak na Tugryska przystało, a zapas straconej energii uzupełnia tak :-)

Anna Iwaniak

23-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Przesiadywać u dziadzia na traktorze i to o każdej porze.A mina sama zapowiada że aby zejść to może pomóc tylko Tygrysko kukurydziana chrup-czekolada

Judyta Rusiecka

23-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej taniec i muzykę, w rytm muzyki podskakuje, klaszcze, podśpiewuje, na gitarze chce już grać, instrumenty wszystkie znać

Katarzyna Marzantowicz

23-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej jeździć na wycieczki i zwiedzać wszystkie zakamareczki. Odwiedzić pragnie dalekie strony, gdzie Tygrysków mieszkają miliony. "Poznać Tygrysa to nie lada gratka - zrobię mu zdjęcie i wyślę do dziadka."

Maciej Piziak

23-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej śledzić przygody Kubusia Puchatka, Pszczółki Mai i Gucia i Misia Uszatka. Uczy się też pilnie na swoim tablecie literek i cyferek, surfując za nimi po internecie.

Agnieszka Arent

23-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej wszelkiego rodzaju harce. Gdy tylko z rana oczka otwiera, skacze i bryka, koziołki fika. I tak potrafi przez dzień cały, bo świata jest bardzo ciekawy. A gdy energii potrzebuje tygryskami chętnie się posiłkuje. Czy to w domu, czy na spacerze mój tygrysek ze sobą zawsze tygryski bierze!

Arleta Borsuk

24-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej ze swoją siostrą tygrysków chrupanie, najlepiej na obiad, kolację i śniadanie. Dzielą się nimi chętnie między sobą a każda nowa paczka jest dla nich kolejną przygodą.

Agnieszka Tyc

24-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej TYGRYSEK 1 KLASY, zadanie domowe lubi najbardziej z TYGRYSKAMI. Nic nie jest w zeszycie z błędami!

Agnieszka Jabłońska

24-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej lubi ucieczki za miasto, wszakże w naszej kawalerce jest bardzo ciasno. Na wsi więc szaleje do woli i na miotle po podwórku lata licząc z niecierpliwością dni do zbliżającego się lata.

Marzena Piziak

24-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej pikniki organizować i chrupkami swoich przyjaciół na nich częstować. Bo jest bardzo towarzyski i lubi się dzielić prawie wszystkim, w podróże zawsze pluszaki pakuje, by wspólnie odkrywać, co świat oferuje.

Anna Stawowa

24-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej malować, i niczym prawdziwy malarz, maluje dniami i nocami, ciężko go do spania zwołać, czy zadań odrabiania, ciągle nowy plan ma działania, więc czasem, by go z domu wyciągnąć w ogrodzie mu malowanie organizuję, a mój Tygryskowy malarz się realizuje!

Dorota Banaszek

24-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej bawić się w rycerza i bronić tygryskowe skarby:) Na mieczu i tarczy swojego bohatera ma, a z kuferka paczka chrupek wypada. Od dzisiaj to skarb dla niego najważniejszy, bo od klejnotów cenniejszy. Będzie je bronił przed wrogami, a przyjaciół chętnie poczęstuje tymi smacznymi chrupkami :)

BARBARA MIROCHA

24-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Wesołą zabawę i brykanie oraz codzienne świata odkrywanie! Cieszą go niezmiernie podróże, te malutkie i te duże... Dlatego wspólnie poznajemy świat pokazujemy piękne miejsca od najmłodszych lat! A gdy głód na wycieczce nam doskwiera Zawsze mamy z sobą kukurydzianego przyjaciela. Długie pałeczki, chrupki zwykłe i plecione... są w takich sytuacjach niezastąpione :)

Łukasz Rusiecki

24-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej majsterkowie, narzędziami, zwinnie operuje, każdy warsztat rozpracuje i nie straszne mu suwmiarki, gwoździe, młotki czy wiertarki, z samolotu autko zrobi, każde kółko w ster przerobi, zatem Tygrys Majsterkowicz się nazywa, co każdą usterkę do boju wyzywa

Izabela Szymańska

24-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej wiejskie klimaty, gdzie przestrzeń wzywa do działania, a zwierzęta zachęcają do zaglądania :)

Małgorzata Gryszel

24-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej z Piratami Karaiby odwiedzać, zamek Bestii i Belli zwiedzać, z Dzwoneczkiem wśród kwiatów latać, Z Alicją Krainę Czarów zamiatać, kreatywnie twarz malować i niczym się nie przejmować.

MARIUSZ GWADERA

24-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej PODRÓŻOWAĆ. LUBI BUDOWAĆ, MALOWAĆ ROŻNEGO RODZAJU POJAZDY A NASTĘPNIE ZABIERAĆ DZIECI NA WYCIECZKĘ DO KARINY TYGRYSKÓW GDZIE ŚMIECH I ZABAWA TO PODSTAWA.

Agnieszka Rutkowska

24-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej moje tygryski to sa ,,małe lenie ,,uwielbiaj leżeć w cieniu zajadać Tygryski i marzyc o podróżach

Adam Rutkowski

24-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej oglądać świat ,,do góry nogami,, bo to wtedy wszystko jest łatwiejsze i śmieszniejsze.

Magdalena Kudzia

24-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej świata zwiedzanie i Tygrysków kupowanie. Zwiedza sklepy duże i małe, gdzie ładuje pełne kosze i sto paczek Tygrysków proszę, bo braków ich nie znoszę! Święta się zbliżają i moje kurczaki też potrzeby swoje mają. Będziemy chrupać sobie razem, a mamy chrupek wiele, do wyboru do koloru. Mój synuś jest okrąglutki, widać że służą mu Wasze chrupki.

karolina Lewandowska

24-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Sportowe zmagania na wodzie lub na lodzie :)

Izabela Czaja

24-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej na rowerze jeździć, chce na nim cały świat zwiedzić, a kiedy Tygryska spróbuje, szybko nóżkami pedałuje i tak spod kół kolejne kilometry uciekają i mojego synka ciekawość pobudzają, na swoje wyprawy zawsze prowiant zabiera, mądry z niego chłopczyk - więc zdrowe Tygryski wybiera, one sił mu dodają i pyszny smak mają.

Eulalia Kłos

24-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej po mapie rysować i podróże planować, a gdy wakacje już za pasem to codziennie wybiera inną trasę. Gdzie by tu pojechać najlepiej samochodem z zapasem Tygrysków na drogę!!

Elwira Stępkowska

25-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Bawić że mną i grać w piłkę

Agnieszka Kosior

25-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej bawić się w sklep i sprzedawać towar.Każdego dnia w jego sklepie można zakupić coś ciekawego a ostatnio są to same pyszności w postaci pysznych tygryskowych chrupek w różnych smakach .Wszystko musi przejść przez kasę fiskalną, towar jest skanowany i na samym końcu klienci płacą gotówką.Oczywiście jak trzeba reszta pieniążków jest wydawana.Zabawa w sklep ułatwia naukę matematyki i poznawanie liczb, a przede wszystkim dostarcza mojemu synkowi masę radości.

Edyta Kiełtyka

25-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej zabawy w domku na drzewie,wtedy czuje się jak w niebie z innymi tygryskami bawi się doskonale i wysokości nie boi się wcale,przyjęcia w domku na drzewie urządzają i chrupkami Tygryskowymi się zajadają!

Katarzyna Balcewicz

25-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Mój tygrysek lubi najbardziej zakładać moje okulary i sprawiać, że świat staje się wtedy taki czary-mary, gdzie mam się uśmiecha, a jej uśmiech i mój jest szeroki jak rzeka. Dziadek jest dla mojego tygryska wzorem, więc tak jak dziadek widzi świat za szkła wzorem i szeroko się do wszystkich uśmiecha i krzyczy jak znajdzie paproch: "EUREKA"!

Katarzyna Balcewicz

25-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej świat bajek odkrywanie, zwiedzanie i przygód w świecie doświadczanie. To bohater nasz kochany, niestraszne mu olbrzymy i zamkowe damy.

Katarzyna Balcewicz

25-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej niedźwiadki i jakby mógł wszedłby do ich klatki. Uwielbia na nie patrzeć i mógłby patrzeć na nie godzinami, zabrałby najchętniej je do nas do domu i karmiłby swoimi uśmiechami.

Daria malewska

25-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Słuchać muzyki

Ewa Tomaszewska

25-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Gdy mama nosi go na rączkach

ireneusz jędryka

25-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej z klocków budowanie, tylko chwilka, moment już budowla stanie! A przy tej budowli są dla zwierząt miski, mój Tygrysek też lubi owocowe...Tygryski!

Radosław Trzpil

25-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej spędzać czas na powietrzu. Po co siedzieć w domu gdy na dworze wszystko budzi się do życia, jest tyle do odkrycia... przygód do przeżycia... Zgrana paczka Tygrysków dobrze wie, że wspólnie można miło spędzać dnie.

Dorota Banaszek

25-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej bawić się w podróże i te małe i te duże:) To zdobywca, który lubi zwiedzać jak prawdziwy odkrywca. Dziś szuka skarbu najcenniejszego, bo od złota ważniejszego... W kuferku znalazł pyszne Tygryski - ale to fajna zabawa - palcem po mapie prawdziwa wyprawa !:)

Marta Marcinkowska

25-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej dłuuugie wycieczki rowerowe pokonywane z tygrysią prędkością.

Artur Tomczyk

25-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej tygryski zajadać i zwierzątkom pomagać. i wróbelkom pospolitym i lemurom niesamowitym uczy się kto czym się żywi, ale czasem się im dziwi. przekonuje wokół wszystkich że wolały by tygryski.

beata maksinska

25-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej po parkach wędrować. Tygrysia energia, ta czekoladowa, daje moc i radość z wiosennych wycieczek. Gołębie to wiedzą i mojego Tygryska zajadającego  Tygryskowe przysmaki, po cichaczu śledzą. Dobre serce Tygrysie podzieli sie troszeczkę, ale trzyma Tygryski na dalszą wycieczkę.

Aneta Kosińska

25-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej przesiadywać w swojej tygrysiej chatce i wcinać swoje ulubione chrupki.

Maciej Paluch

25-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej hartowanie i bardzo ceni sobie spacerowanie, nie odstraszą nas zmiany pogody, do wyjścia zawsze jesteśmy gotowi!

Łukasz Kostuch

25-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej poznawać nowe smaki, zażywać przygody i kulinarnej osłody :)

Wioleta Kapuścińska

25-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej bawić się w kuchareczkę-bierze Tygryski, kawałek patyka i w mig serwuje owocowego szaszłyka-czasem bierze mleko,wykałaczki i już zajadamy czekoladowe kaczki.Nie raz sama podpatruję,co tam mój tygrysek na obiad gotuję :)Bo Tygryski to fajna sprawa-nie tylko smakują ale uczą kreatywności,a to najlepsza zabawy podstawa.

Marzena Kazieczko

26-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Mój Tygrysek lubi najbardziej ciągle na nóżki wstawać i później szczebelki w łóżeczku zjadać :-)

weronika kurys

26-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej smaczne kukurydzane chrupki ktore mozna spotkac o roznych smakach

Natalia Tolak

26-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej zakupy. Podczas ich robienia nie możemy ominąć półki z jej ulubionymi chrupkami Tygryskami. Podczas zabawy w sklep tygrysek Hania zrobiła także wystawkę z chrupek i jest nawet informacja o konkursie. Może te zakupy Tygrysków przyniosą wygraną.

anna trochimczyk

26-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Kredki, mazaki, kredę, flamastry, malowanie, rysowanie i wszelakie frezgów mezgów mazanie, a że tablica ma dwie strony to każdy z Tygrysków jest mega zadowolony.

Ewa Powroznik

26-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Zajadac sie tygryskowymi chrupeczkami

Sylwia Laskowska

26-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej w piłkę grać,chyba talent po dziadku odziedziczył,on by tylko strzelał,kiwał i technikę ćwiczył.Każdy mecz ogląda,wiernie kibicuje,szanuje rywali,charakter kształtuje.Porażki dzielnie " przyjmuje na klatę"-zjadając paczkę Tygrysków z Kacprem, swoim kochanym bratem.

Monika Flok

26-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej zabawę z siostrą w Planetę Tygrysią-Tworzą chrupkowe potwory które atakują Kosmitki a one je jedzą:)Są tam planety,komety i księżyc Tygrysi.Najgosze gdy zabraknie chrupek-Dwie kosmitki zaczynają atakować rodziców i my musimy szybciutko iść po następne opakowanie:) bo głodne Kosmitki Tygryski to niebezpieczeństwo:)Zapraszamy do naszej zabawy :)

Wiesława Tomaszewska

26-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej marzyć i bujać w obłokach. Powiem Wam o czymś, czego nie wiecie, Mój Tygrysek bardzo lubi brykać po świecie. Jednak czasem tak się zdarza, że z sił opada I wtedy poleżeć mu wypada. Na zieloną łączkę się wybiera, Paczkę chrupek ze sobą zabiera. Szuka wrażeń całkiem nowych, Więc kładzie się wśród kwiatów kolorowych. Nawet gdy słoneczko za chmurkę zajdzie, To szybko sposób na to znajdzie. Za promyczek złapie je delikatnie, Zza chmurki wyprowadzi skrupulatnie. Wkoło fruwają barwne motyle, A w głowie marzeń rodzi się tyle. I Tygrysek marzy, marzy i marzy, Że za chwilę nowa przygoda się wydarzy.

Anna Burak

26-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej teatr, scenę i recytację, to jego wielka pasja. Mimo, że to łobuziak to na scenie wiele pokory pokazuje, sumiennie do zajęć się przygotowuje, nowych tekstów uczy się wytrwale. Udaje, że tremy nie ma wcale, i tym jeszcze bardziej nas rozczula, bo to nam drżą kolana, ale dumny jest z niego tata i dumna mama. Radość nas rozpiera, gdy w nowym przedstawieniu zobaczyć go możemy. Kciuki za niego trzymamy i na występ na dużym ekranie czekamy.

Agnieszka Stępień

26-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej zajmować się swoimi zwierzątkami.Uwielbia dbać i troszczyć się :)Zawsze rano gdy otworzy oczka biegnie karmic swoje pupilki :)

Magdalena Maćkowska

26-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej ze swymi chrupkami zanurzać się w świat magiczny, wypełniony przygodami. Gdy Tygryski chrupie, to wszystko wiruje, wnet magiczna różdżka bańki wyczaruje. Świat pełen kolorów, gdzie on czarodziejem się staje, mnóstwo uśmiechu i radości daje!

Justyna Jakubowska

26-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej czarować i Tygryski pałaszować. Często w domu nam czaruje, sztuczki różne pokazuje. Hokus-pokus, czar-mary w buzi zniknie zaraz, chrupek mały! Lecz rodziców nigdy nie musi czarować, bo pyszne i zdrowe Tygryski będą zawsze z chęcią kupować!

Mikołaj Siemienkowicz

26-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej … wylegiwać się na niebieskim kocyku i zielonej trawie Nie myśleć o nocniku, ale o „chrupkiej strawie” !!! Chrupać, wcinać Tygryski, rozkoszować się blaskiem słońca A wszystko to na łonie natury i można tak bez końca !!!

Natalia Kuskowska

26-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej być wielkim odkrywcą. Zdobywać nieznane i próbować świata. Kocha dobre smaki a jest w tym prawdziwym mistrzem :) Mój Tygrysek to prawdziwy wynalazca idealnych smaków:)

Lidia Asztemborska

26-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej ...jeździć na rowerku :) Tzn. jeszcze przy mojej pomocy, ale już nie wyobraża sobie wyjścia na dwórek bez rowerku ;) Jest już coraz cieplej dlatego codziennie możemy szaleć na podwórku oczywiście z rowerkiem ;)

Dorota Banaszek

26-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej wymyślać zabawy kreatywnie, bo lubi bawić się aktywnie. Wstawia w mące swoje Tygryski biegające... Z Nich tworzy linie i nie nudzi się nawet po godzinie. A oprócz tego chrupki podjada, bo po zwycięskiej grze - tak wypada ! :) Mniam!

Dorota Bednarz

26-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej podróżować.Poznawać świat jeżdżąc z Rodziną autem.Moja wnuczka jest zawsze uśmiechnięta,uwielbia bawić się Tygryskami,bo na ich jedzonko przyjdzie pora.W swoim foteliku i Tygryskowym ubranku przemierza wiele ciekawych miejsc.Cieszę się,że taki Tygryskowy bąbelek jest z Nami

Katarzyna Bocian

26-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej zarówno ten duży jak i ten mały budować z chrupek, świetnie się przy tym bawiąc. Chrupki Tygryski tę zaletę mają, że szybko z paczki znikają.

Anna Dawidowska

26-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Zdrowe chrupanie, a potem brykanie. Choć przecież nie jest dzikim zwierzem,do pysznych Tygrysków zaraz się dobierze!

Magdalena Babik

26-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Stroic sie w swoje ulubione ciuszki i oczywiście czapa musi byc a ulubioną przegrycha sa chrupasy kazdego rodzaju.

Wioleta Tkaczyk

26-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej miłosne igraszki!!! Wyznając miłość swojej ukochanej księżniczce ofiaruje jej to co ma najcenniejsze czyli swoje serce i ulubione chrupki TYGRYSKI.... I w ten sposób- dzięki TYGRYSKOM zdobywa serduszko księżniczki Pati...

Danuta Dawid

26-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej być sobą i uwielbia chrupki czekoladowe i zabawy odlotowe.

Jan Nowak

26-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Tygryskowe budowle konstruować w miniaturze, By móc je porównywać z pierwowzorami w naturze. Wieża Eiffla na żywo? (Wiem, Tygryskowa wersja wyszła troszkę krzywo;) To jedno z największych Tygryskowych marzeń! Z pewnością dostarczy ogromnych wrażeń! W kolejce do budowania czeka już cała lista, Zabawa przy tym przednia – to rzecz oczywista! Tygryskowa walizka czeka już spakowana, zapowiada się zatem przygoda niezapomniana! A co walizka skrywa? Chrupkowe zapasy! Chrupki te są niezbędne, by udały się wczasy! Kreatywności uczą, bawią , inspirują, A przede wszystkim bosko smakują! Tygryski to prawdziwa kopalnia inspiracji Do szukania wyzwań i turystycznych atrakcji!

Renata Poniewierska

26-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Lubi spacery i jazdę rowerem u boku mamy, Tygryski zawsze ze sobą zabieramy. Dzielny zuch i chwat z Tygryskami rusza w świat. Na placu zabaw wszystkich częstuje i nowich przyjaciół zaraz zyskuje!

Katarzyna Marzantowicz

26-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej dzikie zwierzęta. Zwyczaje ich chętnie poznaje, bo pojechać chce na safarii w afrykańskie kraje.

Kajetan Mikołajczak

26-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej zabawę na całego,bo przecież dzieciństwo właśnie jest od tego.Zajadając Tygryski, w mieszkańców innego kraju się wcielają, w ten sposób nieznany dotąd świata zakątek odkrywają. Uśmiech na ich twarzach gości,a to sprawia wiele radości.

Maria Kowalska-Irek

26-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Słuchać muzyki, odkrywać świat, tańczyć, śpiewać oraz figle płatać, gdy jest w żywiole szaleje i głośno się śmieje, a my uwielbiamy gdy nasza Zuzia mała melomanka jest zadowolona i roztańczona :)

ireneusz odziomek

26-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Baj bajować -czyli ksiązeczki o tygrysku czytać i kolorować. Smakowite Tygryski ten czas umilaja, w świetny humor nastrajają :) I Morał jest prosty tej słownej riposty :chrupeczki Tygryski w ustach skąpane, zawsze do ostatniej okruszki są zjadane :)

Alicja Jakubowska

26-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej od kilku lat,obmyślać jak zobaczyć świat.Bo najpierw będąc w brzuszku mamy,razem z nią snuł na podróże plany.Później gdy skończył roczek,zobaczył jak pod Wielką Krokwią ponad góry wybija się skoczek.A gdy miał dwa latka,ujęło go piękno jezior i mazurska chatka.Natomiast w ubiegłym roku były skaliste wybrzeża...,jego apetyt na więcej z Tygryskami rośnie więc niechaj swój horyzont poszerza ;)

Jarosław Laskowski

26-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej realizować swoje szalone pomysły artystyczne, wykorzystując do tego wszystko co mu wpadnie w łapki: zakrętki, plastelinę, strzępki szmat, farby, klocki i rozmaite śmieci, które mój Tygrysek potrafi przetworzyć na coś zaskakującego.

Jarosław Laskowski

26-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej dowcipkować i stroić sobie żarty - każde, najbardziej szalone pomysły, z entuzjazmem wciela w życie (ku mojemu utrapieniu)...

Karolina Kizior

26-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej pomagać babci i dziadkowi w gospodarstwie. Jest wtedy w siódmym niebie, bo bardzo kocha zwierzęta i przebywanie na wsi - zresztą chyba jak każde dziecko. Ale jego radość kiedy przynosi mi dopiero co zniesione jajko od swojej kurki jest bezcenna.

Teresa Kopytek

26-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej być mama Tygrysa- kociego, a jak wrócą ze spacerku ,zjedzą Tygryska Truskawkowego !