Tygryski dzieci

Nagrody

4

x

Bon Travelpass
o wartości 2000 zł
8

x

Opiekacz
do kanapek
8

x

Gofrownica
40

x

Ciepły kocyk
składany w poduszkę

Jak wygrać?

Co Twój Tygrysek lubi najbardziej? Odkrywanie nieznanych lądów i ukrytych tam skarbów? Skoki na łóżku niczym na trampolinie? A może chlapanie się w wodzie? Daj znać i wygraj nagrodę! Jak?
To bardzo proste!

1.
Kup 2 opakowania
dowolnych Tygrysków
2.
Zachowaj paragon
3.
Dokończ zdanie:
"Mój Tygrysek lubi najbardziej..."
4.
Dołącz zdjęcie
pokazujące co Twój
Tygrysek lubi najbardziej

Zgłoszenia

Monika Wegner

30-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej brykać z zabawkami i z ulubionymi chrupkami Tygryskami :) Taka miłość od pierwszego spojrzenia z Tygryskami :)

Beata Decyk

30-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej bawić się w odkrywcę, chodząc po drzewach i oczywiście codziennie wcinać Tygryski. Moje dziecko uwielbia te o smaku Toffi i Czekoladowe.

ANNA GWADERA

30-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej przebierać się za pirata i zdobywać skarb w postaci ulubionych tygrysków. w walce o skarb pomaga mu dzielna pipi.

Justyna Bujnowska

30-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej brykać na swoim koniku, bo tygrysek sympatyczny jest koleżka co w dalekiej Azji mieszka, i co rano chrupki je bo jak głodny to jest zły. Chcesz się bawić jak tygrysek miej pod ręką chrupek miskę :)

Kinga Walczak

27-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej chrupać tygryskowe chrupcie, a w wolnym czasie popływać na żyrafie <3 Borysek-tygrysek

Ewelina Kasperczuk-Chłopowiec

27-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Zajadać kukurydziane Tygryski. Puszczać bańki mydlane w towarzystwie młodszego braciszka Tygryska i jeździć na hulajnodze na jednej nodze

Natalia Proszek

27-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej być przytulaskiem, męczylaskiem, głaskaczem i Małą Dreczycielką kotecków wszystkich jakich są dostępne w zasięgu ręki...

Maria Nedza

27-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Mój starszy tygrysek najbardziej lubi zajmowac sie i opiekowac swoja mlodsza siostrzyczka,ktorzy razem brykaja,psoca,figle stroja od rana az do poznego wieczora.

Klaudia Jopek

27-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej wygłupiać się z trójką starszych braci :)

Arleta Borsuk

27-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej jakby był na polowaniu się skradać a później pysznymi upolowanymi chrupkami tygryskami się zajadać.

Monika Łączyńska

27-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej bawić się ze swoim kuzynem

kamila Łabutka

27-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej odwiedzać swojego przyjaciela Tigera w Zoo! Zabieramy ze sobą ulubione chrupki truskawkowe Tygryski i z uśmiechem na twarzy witamy się z Tigerem! synek zawsze powtarza : Mamo zobacz zjadłem chrupkę tygryska i mam tyle energii, że potrafię głośniej krzyknąć niż tygrys :-)

Marcin Gruszczewski

27-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej dzielić się tygryskami ze swoim tygryskiem.

Marcin Gruszczewski

27-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej dzielić się tym co najlepsze.

Krystyna Potępa

27-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej siedzieć na skrzynce perkusyjnej, która się zwie cajon i wybijać rytmy

Magdalena Babik

27-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Poznawac codziennie nowe literki a jak już się zmeczy nauka to szybko zasypia od nadmiaru wiedzy:-)

Dorota Banaszek

27-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej bawić się w kapitana samolotu -podniebnego lotu, a do walizki wkładać Tygryski:) Podczas podróży z mamą i tatą planuje podjadanie oraz załogi częstowanie. Podróże samolotem to jego wielkie marzenie, które czeka na spełnienie :)

Izabela Borusińska

27-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Czas spędzać na zabawie Pół dnia tak mija prawie Bardzo lubi klocki swoje Bawimy się też we troje Synek, mama i też tata Cała leży klocków siata Szymuś je rozsypuje I wtedy dużo buduje Wieżę jak dąb wysoką Zamek z wielką zatoką Nasz domek oraz garaże Zawsze nam je pokaże Z klocków robimy cuda Zwierzęta zrobić się uda Czasem jakieś stworki Nawet dziwne potworki Wyobraźni nie ograniczamy I kreatywność zdobywamy.

Klaudia Rogalska

28-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Czekoladowe chrupki

Klaudia Rogalska

28-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Czekoladowe chrupki

Patrycja Kordalska

28-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej jak na tygryska przystało jeść Tygryski i to nie mało brykać i skakać, bajki opowiadać lecz tak najlepiej to puzzle układać oczywiście tylko te gdzie tygrysek na nich jest i tak może układać godzinami zajadając się Tygryskami :D

Paweł Kizior

28-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej szaleństwa z rodzicami :) a już gdy podrzuca się go na rękach to smiechu jest co nie miara, aż Tatę coraz częściej ręce bolą. Ale czego nie zrobią rodzice dla szczęścia swoich Tygrysków :)

Katarzyna Grzegorowska

28-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej bawić się kolorami i w miedzyczasie zajadać się czekoladowymi TYGRYSKAMI.

Aneta Kaluga

28-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Wieczorne kąpiele i zabawy z siostrą

Marta Skórczyńska

28-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej ubiory projektować, stroje dekorować i smakiem Tygrysków się delektować.

Izabela Jurkiewicz

28-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej siedzieć na tronie, rządzić, mieć władzę i rozkazywać swoim podwładnym!

Monika Andrzejewska-Gemba

28-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej chować się ze swoim chrupiącym smakołykiem, by w spokoju i z daleka od głodotygrysków, schrupać w mig całą paczkę. To Jego najlepsze mniam mniam!

Dorota Banaszek

28-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej kolorowanki podczas których rozwija swoje dwie pasje - pierwsza to rysowanie, druga to śpiewania :) Z jego pokoju unosi się śpiew : Tygrysku mały pokoloruje Twoje pręgi by Cię pisarz chciał do bajkowej księgi :)!

Natalia Łuszczyk

28-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej leżakowanie i Tygryski zajadanie,są z nami gdzie tylko się nie poruszamy,nawet na spacerze lub w aucie je smacznie zajadamy i zawsze ochotę na nie mamy.

Izabela Jurkiewicz

28-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej siedzieć na swoim tygrysim tronie, rządzić, wydawać rozkazy podwładnym (Ty, tam w tłumie, podaj mi chrupki! Ty z lewej, idziemy się bawić!) i mieć władzę nad swoim pluszowym ludem!

Natalia Łuszczyk

28-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej leżakowanie i Tygryski zajadanie,gdzie się nie poruszamy n spacerze czy w aucie wszędzie je przy sobie mamy i na głodek zajadamy.

anna Nabialczyk

28-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Sobie leniuchować i smakiem nowych dan sie rozkoszowac.Jest za maly na bieganie,ale za to kopie mame.Swym usmiechem swiat czaruje i kazdego serce sobie zjednuje.Swojego tygryska ma w domu i z nim bawic sie zaczyna

Anna Strzelecka

29-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Psocić, biegać ,ganiać..... Dlatego najlepszą aktywnością jest plac zabaw, a gdy Tygryskowi kończy się energia - Inne Tygryski przychodzą z pomocą - oczywiście te do chrupania ☺

Sławomir Tomaszewski

29-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej brykać w ogrodzie, na świeżym powietrzu. Gdy tylko słoneczko się pokaże, mój mały Tygrysek z domu wychodzi. Moc atrakcji czeka na niego w naszym przydomowym ogrodzie. Tu huśtawka ze zjeżdżalnią, tam piaskownica i obok domek z drewna. Jest też rower, piłeczka i bańki mydlane. Od czego Tygrysek ma zacząć? Rozpoczyna się prawdziwe brykanie. Widzę Tygryska w jednym miejscu, za chwilę w innym, i znowu kolejna miejscówka. O rany, rany... mój wzrok nie nadąża za Tygryskiem. Ile ja tak naprawdę mam Tygrysków? Jeden, dwa, trzy... Wszędzie ich pełno ;)

Elzbieta Kaminska

29-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Mój tygrysek po brykaniu przez cały dzień uwielbia po wieczornej kąpieli usiąść sobie wygodnie z książką w ręce i czytać i czytać i czytać.

Magdalena Babik

29-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Uwielbia kopac w pilke i bawić sie na swiezym powietrzu.

Magdalena Brożek

29-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Truskawki i arbuzy, bardzo lubi się bawić i Brać udział w różnych konkursach. :D

Małgorzata Madej

29-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej to co nieznane odkrywać, podążać śladem , tropić i nowe skarby zdobywać.Zostawiam więc mojemu odkrywcy ślady tygryskowe A mały skrupulatnie pochłania te tropy chrupkowe i śmiało z noskiem przy ziemi i na czworakach- dociera co celu gdzie czeka skarb-TYGRYSKÓW PAKA ! :)

Karolina Bardak

29-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Przytulać się i to nie tylko do Tygrysków

Agnieszka Łagosz

29-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Układać z chrupek tory dla autek. A potem zjada taaaka paczkę na raz wraz z roczna siostrą

JOLANTA BOESCHE

29-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej TRUSKAWKOWE TYGRYSKÓW CHRUPANIE I PYSZNE SIĘ NIMI ZAJADANIE, ŚMIESZNE MINKI WTEDY ROBIMY I ŚWIETNIE SIĘ PRZY TYM BAWIMY, BO ONE SMAKUJĄ WYŚMIENICIE, MY TYGRYSKI KOCHAMY NAD ŻYCIE.

JOANNA MICHALSKA

29-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej WSPÓLNE BIESIADOWANIE I TYGRYSKAMI SIĘ OBJADANIE, BO KAŻDA CHWILA JEST IDEALNA, NA CHRUPKI TYGRYSKI - NIEBANALNA, W KĄCIE CICHUTKO SOBIE SIADAMY I TRUSKAWKOWYMI PYSZNYMI CHRUPKAMI SIĘ ZAJADAMY.

ANNA TKACZ

29-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej oglądać bajki w fotelu Tygryska

Dorota Banaszek

29-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej się bawić i z mąki Tygryskowi ogon wstawić :) Czasami zamiast kółko i krzyżyk wpisać w krateczki, on woli postawić Tygryska i jego łapeczki :) A przy tej śmiesznej swojej zabawie, chrupkami się delektuje, bo mu taka przekąska najlepiej smakuje :)

beata maksinska

29-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej malować, rysować, z Tygryskami projekty budować. Mój Tygrys - artysta, chętnie też zajada pyszności Tygrysie... Czekoladowe są super na urodę... Bananowe na palmy, przenoszą marzenia... Owocowe Tygryski spełniają marzenia. Tygrysia  magia działa smacznie na dziecięcą wyobraźnię... 

Aleksandra Szylf

29-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej świat poznawać, wszystkie zmysły nowymi doznaniami napawać. Te chrupeczki mu to ułatwiają, energii i poweru na dzień cały dodają!

mariusz wójciak

30-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej gdy pada deszcz! Bo potem może skakać po kałużach w swoich ulubionych kaloszach! Zabawa jest świetna i córcia nie ma jej nigdy dosyć! :)

Sylwia Czok

30-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej kiedy trzyma sobie w obu rączkach po jednym chrupasku i powolutku sobie chrupie a jego truskawkowy smak rozpływa się w jego maleńkiej buzi :)

Joanna Nawrocka

30-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej gimnastykę, na płaskim podłożu, zawsze tam gdzie twardziej. Na świeżym powietrzu ćwiczy pompki i przysiady, by przystąpić wkrótce do Tygryskowej olimpiady. Dla utrudnienia w swojej aktywności używa ciężarków, o masie na miarę swoich możliwości. Tygrysek atleta nawet jeśli na podium nie stanie, za taki wysiłek nagrodą będzie "ciężarków" schrupanie:).

Joanna Nawrocka

30-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej gimnastykę, na płaskim podłożu, zawsze tam gdzie twardziej. Na świeżym powietrzu ćwiczy pompki i przysiady, by przystąpić wkrótce do Tygryskowej olimpiady. Dla utrudnienia w swojej aktywności używa ciężarków, o masie na miarę swoich możliwości. Tygrysek atleta nawet jeśli na podium nie stanie, za taki wysiłek nagrodą będzie "ciężarków" schrupanie:).

Natalia Sordyl

30-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Biegać po zielonej łące za motylami, podziwiać piękne kwiaty grać w piłkę lub po prostu usiąść i odpocząć zagryzajac swoje ulubione tygryski

Katarzyna Grzegorowska

30-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej podróżować . W dalekie jak i bliskie miejsca - od gór po mórz wybrzeża , do Torunia gdzie stoi Krzywa Wieża. Tam gdzie wielki Big Ben jest w Londynie , gdzie na Tamizie statek płynie. Wszędzie ze sobą swój plecak zabiera wypełniony skarbami, ulubione picie, mapa i czekoladowe chrupki zwane TYGRYSKAMI.

Małgorzata Szczepańska

30-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej chrupać pyszne chrupki czekoladowe razem z bratem jazde na rowerach lub rolkach

MałgorzataSzczepańska

30-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Chrupać pyszne tygryski czekoladowe razem z bratem.Jazdę na rowerach i rolkach skakanie na trampolinie

MARIUSZ GWADERA

30-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej UKŁADAĆ CO SIĘ DA I Z CZEGO SIĘ DA.

Natalia Tolak

30-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej muzykę. Mamy nawet domowy zespół Tygryskowy Band. W skład wchodzą: wokal-Hania, gitara-miś Zbyś, perkusja-miś Bartuś, klawisze-miś Czaruś. W przerwie zespół zajada ulubione chrupki Tygryski dlatego taka nazwa.

Natalia Tolak

30-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej muzykę. Mamy nawet domowy zespół Tygryskowy Band. W skład wchodzą: wokal-Hania, gitara-miś Zbyś, perkusja-miś Bartuś, klawisze-miś Czaruś. W przerwie zespół zajada ulubione chrupki Tygryski dlatego taka nazwa.

Ewa Forst

30-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Moj tygrysek uwielbia czarowac , ze swoja rózdzkaż przenosi sie w kraine latajacych samochodow i chrupkowych domow ,znajada sie tez zwierzeta czy to zyrafa czy dinozaur ze swoja rozdzka kawał śswiata pokona !

Danuta Dawid

30-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej zabawy z misiami i skakanie na dywanie z kangurami a gdy przek sek mu brakuje to do miski tygryski wsypuje

Magdalena Babik

30-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Zwiedzac fajne i ciekawe miejsca. Najbardziej lubi króliczki z magicznych ogrodow.

Marcin Tomaszewski

30-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Niestety jeszcze nie mam małego Tygryska, aktualnie poszukuję kandydatki, tj. kocicy :) A chrupkami lubię się zajadać z młodszym bratem.

Arleta Borsuk

31-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej znienacka mamę zaskakiwać, jakby był na polowaniu uwielbia się zachowywać. Bystre oczka, uśmieszek schowany taki to mój tygrysek jest rozbrykany.

Aneta Kosik

31-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej rodzinne wojaże, młodszemu bratu najciekawsze zakątki pokaże. A choć sam ma jeszcze niewiele lat, wraz z Tygryskami zwiedzić chcą cały świat.

Agnieszka Pomianek

31-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Kręcić śrubkami przy motocyklu. Lubi siedzieć z tata w garażu, pasje juz ma ten młody chłopak. A Tygryski umilają im zabawę.

Karolina Chlewicka

31-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej udawadniać, jaki jest już duży.

Mariusz Gancarz

31-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej sztuczki cyrkowe... tu dwie rączki mam, tam dwie rączki mam, mogę tygryskami żonglować ;)

Mariusz Gancarz

31-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej sztuczki cyrkowe... tu dwie rączki mam, tam dwie rączki mam, mogę tygryskami żonglować ;)

Bożena Sitarz

31-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej leżeć w trawie, liczyć chmury, marzeniami żyć, beztrosko spędzać czas i Tygryski pałaszować.

Mariusz Gancarz

31-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej sztuczki cyrkowe... tu dwie rączki mam, tam dwie rączki mam, mogę tygryskami żonglować ;)

Agnieszka Sitek

31-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Chrupki pałeczki bezglutenowe bo najbardziej zdrowe

Fabian gonek

31-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Mój tygrysek lubi najbardziej zajadac chrupki tygrysie przysmaki.

Tomasz Bizoń

31-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Chrupać chrupki czekoladowe

PATRYCJA ZALEWSKA

31-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej ...układać klocki LEGO. Najpierw budujemy, potem razem się bawimy. Następnie Tygrysek zasypia zmęczony, a mama zostaje ze sprzątaniem....:)

Marcin Bzdęga

31-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej wszystko co ma pod ręką,bo nawet piłeczka nie jest dla niej żadną udręką:) Skacze na niej niczym jak tygrysek,bo wie,że dostanie chrupek pełen półmisek :)

Dorota Banaszek

31-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej bawić się w rycerza i bronić tygryskowe skarby :) Na tarczy i hełmie swojego bohatera ma, a z kuferka paczka chrupek wypada:) Od dzisiaj to skarb dla niego najważniejszy bo od kosztowności cenniejszy! Będzie je chronił przed wrogami, a przyjaciół chętnie poczęstuje tymi smacznymi chrupkami :) TYGRYSKAMI :)

Magdalena Krakowka

31-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej spacery. Odkąd pożegnaliśmy zimę i jest ciepło wychodzi na podwórko przynajmniej raz dziennie. Gdy ma taką możliwość wyprowadza psa sąsiada. Uwielbia obserwować przyrodę. Ostatnio przyglądała się pszczołę, która zbierała nektar. Oczywiście jak to ona, bardzo chciała dotknąć owada. Gdy jedziemy na spacer w wózku, w torbie oczywiście nie może zabraknąć chrupek kukurydzianych.

Agnieszka Rutkowska

31-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej tworzy z chrupek Tygrysków rożne cuda nawleka na nitki i potem robi rewie mody z tygrysków oczywiście bo te jej najbardziej smakują

michał Flok

31-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej jeżdzić na hulajnodze ,wszedzie ja ze sobie bierze gdzie tylko może a i tam nawet gdzie nie może.Jej józowa:) hulajnoga świat z nią przemierza ,codziennie poznaje nowe rzeczy Ona i jej józowa hulajnioga:)

Karolina Żarów

31-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Jeść chrupki tygryski i grać w unihokeja

Judyta Rusiecka

31-03-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej pluskać się w wodzie przy słonecznej pogodzie. Pływać, skakać i nóżkami wodą chlapać. W wodzie nigdy nie próżnuje, na pamiątkę muszli poszukuje, na obiadek, rybkę zawzięcie złowić próbuje, a gdy już brzuszek i brązowe stópki mocno schłodzi, na brzeg w podskokach wychodzi, by w słońca blasku, budować zamki z piasku, po czym dzika ochota go dopada by Tygryskami się zajadać, chrupiąc głośno się raduje i języczkiem oblizuje, gdyż te chrupki kukurydziane, to jego przysmaki ukochane.

Iwona Orawska

01-04-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej śmiać się, dreptać, pierwsze kroczki stawiać :) w przebraniu Tygryska po domku spacerować i ulubione Tygrysie chrupeczki pałaszować!

Barbara Kuchta

01-04-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej radosne wygłupianki w tygryskowe ubranka przebieranki, wesoło się przy tym bawimy i od śmiechu nie stronimy: z Tygryskami jest zawsze wesoło i kolorowo i zabawę mamy z Tosią wtedy bombową, a kiedy znudzą nam się wygłupianie zjemy Tygryski na drugie śniadanie :)

Milena Szkudlarek

01-04-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej podziwiać gołębie ale i pradawne dinozaury,piękno flory jak i całej fauny.Synek miłośnikiem jest przyrody ,a Tygryski są jego kompanem każdej przygody.Dlatego ich pysznego smaku,nigdy nie może zabraknąć w jego plecaku :)

Beata Getek

01-04-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej To co wszystkie tygryski świata czyli.. jeść ,jeść ,jeść .. same słodkości ma się rozumieć :)

Wiesława Tomaszewska

01-04-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej dostawać prezenty :) Duże, mniejsze i te najmniejsze. Różnego rodzaju przedmioty, a także coś słodkiego, coś do schrupania. Tygrysek z miłą chęcią przygarnia wszelkie podarki. I każdy cieszy tak bardzo, bardzo :)

Edyta Jóźwiuk

01-04-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej przyjęcia a zwłaszcza z TYGRYSKIEM! Rządzą imprezą w roli Królowej i Króla!Wasze zdrowie! Zapraszają wszystkich na tort owocowy! A mleko dla siostry bo zębów nie ma :) główna atrakcja to spadające Tygryski z nieba kukurydzianego! Do zobaczenia!

Damian Król

02-04-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej tatusia z miłości pożerać, o przetrwanie się ocierać. Wbrew pozorom ryzykuje, no bo tatuś nie próżnuje. Do pomocy mamę woła, bo rodzinka ma wesoła. Będzie chichot i gilganie, też chrupkami zajadanie. Z Tygryskami jest zabawa, samo zdrowie to podstawa! Bez glutenu, bez GMO, Tygryski smakują, jak mało co! Bez soli i cukru się chętnie bawimy, z batonikiem musli przerwy robimy! Zabawa to chrupka, zabawa pleciona, bawię się ja, nasz Tygrysek i żona!:)

Janusz Kosior

02-04-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej ...bawić się samochodzikami, lubi nimi jeździć ale także je tworzyć np z kartonów.Wspólna zabawa rodzeństwa i kreatywne tworzenie to jest to co tygryski lubią najbardziej.

Katarzyna Bocian

02-04-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej pobrykać sobie w basenie z piłeczkami.

BEATA PISERA

02-04-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej swoją gitarę i dźwięki które z niej się wydobywają po dotknięciu strun.Uwielbia sobie rano brzdękać do śniadania , jak i kocha koncertować !! Dziś w niedzielny poranek odbył się koncert '’TYGRYSKI ROCK’’, gdzie synek podczas swojego koncertu korzystał z trzech gitar !! a jedną z nich została zjedzona i nie dotrwała do bisów ....

Maciej Dombek

02-04-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Weronisia lubi z Tatą autem wojażować i super budowle z piasku budować. Jadąc, za nawigacje Tacie służy, skręć w lewo , skręć w prawo :) Podróż nam się nigdy nie dłuży. Weronika ma wbudowany system naprowadzania na markety, gdzie na półce leżą Tygryski co mają same smakowe zalety :)

Katarzyna Marzantowicz

02-04-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej planować podróże, takie małe i całkiem duże. Swoim pociągiem codziennie w inne miejsce podąża, za jej marzeniami nikt nie nadąża. Prowiant na drogę zapewniony, cały wagon Tygryskami wypełniony. Nic już jej w zodbywaniu świata nie przeszkodzi, więc "szerokiej drogi!".

Wioleta Tkaczyk

02-04-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Moje dwa TYGRYSKI uwielbiają kibicować POLSKIEJ REPREZENTACJI chrupiąc ukochane TYGRYSKI.

agnieszka górecka

02-04-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej czas kiedy rodzice są "offline"! Czas, gdy nie ma nas dla świata, bo jesteśmy tylko dla siebie! Wspólne gotowanie, łaskotki, budowanie z piasku, granie w gry? To bez znaczenia. Dla mojego Tygryska ważne jest słowo WSPÓLNIE!

Lilianna Misiuda

02-04-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej przenosić się poprzez zabawę do krainy dziecięcej fantazji. Tu bowiem wszystko zdarzyć się może, można polecieć w stronę słońca parasolem. Deszcz chrupek z nieba leci a mimo to słoneczko w towarzystwie tęczy świeci. Są pełne kwiatów łąki, magiczne jabłonie i nigdy nie wiadomo co mały Tygrysek w rezultacie jeszcze zbroi :)

Paulina Fałdzińska

02-04-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej gdy mama urzeczywistnia jego marzenia! A dla Super-Mamy i jej Super-Tygryska nawet lot w kosmos możliwy do spełnienia! „W kolejną podróż po gwiazdkę z nieba, moją Super-Siostrę zabrać koniecznie trzeba! Niech no tylko na świecie się pojawi, już starszy brat Tygrysek pokaże jej jak się marzeniami bawi."

Dorota Banaszek

02-04-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej w kuferku znajdować pyszne Tygryski, bo to fajna zabawa - palcem po mapie prawdziwa wyprawa:)

Wioletta Sowińska

02-04-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej tygryski owocowe które są bardzo kolorowe,a do tego. kanapki z tęczowym serkiem na przekąskę odlotowe.

Izabela Pytkowska

02-04-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Uwielbia leniuchować i Tygryskami sie delektować

Paulina Gniatkowska

02-04-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej błotko. A że jest smakoszem kukurydzianych pałeczek, nie zadowoli się robieniem z piasku byle jakich babeczek. Musi być akcja, musi się dziać, inaczej Tygrysek nie będzie spokojnie spać! Błotko to podstawa dobrej zabawy, a że umorusany, a że mokry? Najważniejsze, że roześmiany! Szczęśliwe dziecko to …brudne dziecko powiada mama, razem z Michasiem podjada Tygryski …i wrzuca kolejne ciuszki do prania.

Tomasz Kalbarczyk

02-04-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej już od kołyski Tygryski:), kukurydziane, zdrowe, bo bezglutenowe, z nimi Supermanem się staje, chętnie odwiedza obce kraje, jest szczery i wesoły i... lubi chodzić do szkoły:)))

ANNA PIECZĄTKIEWICZ

02-04-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Mój Kubuś lubi najbardziej na tygrysku bujanie i chrupek przy tym zajadanie. Jest to jego ulubiona zabawa i w dobry nastrój Kubusia to napawa. Tygrysek na biegunach czasem ciężko to znosi, ale Kubuś zajada chrupki i o więcej zabawy z tygryskiem prosi - tak więc skakanie i brykanie to Kubusia ulubione zajęcie i oto przesyłamy w załączniku zdjęcie !

Judyta Rusiecka

02-04-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej bawić się, że jest pilotem, latając balonem lub samolotem i choć ma zaledwie trzy lata, bezustannie powtarza "mamuś chcę latać", więc na przemian balony, rakiety, samoloty konstruuje i udaje, że szybuje. Skacząc wysoko do góry, radośnie krzyczy "złapię białe chmury", a gdy już sił mu troszkę brakuje, tygrysim przysmakiem energię ładuje, i zamiast zupki ,zajada "Tygryskowe "chrupki, i po cichutku sobie pomrukuje: " tylko z nimi zwiedzić świat poszybuje"

Małgorzata Gryszel

02-04-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej matematyczne rozwiązywać zagadki, jak jedną pałeczkę kukurydzianą przełożyć, by równanie było prawdziwe...a Wy wiecie? Jak Tygrysków paczkę zjecie, to na pewno się dowiecie

Zdzisław Pytkowski

02-04-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej budować z piasku babki i grać w kosi łapki. Ale zawsze i wszędzie Tygryski ze sobą zabiera i jak prawdziwi tygrys je pożera

Marcin Wiśniewski

02-04-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej tygryski o smaku czekolady, wchodząc do sklepu zawsze sięga tylko po te, są the best;)

Elżbieta Harapin

02-04-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej bawić się swoja pluszową zabawką czyli tygryskiem i zajadać się pysznymi chrupkami Tygryski.

Wanda Janczyk

02-04-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej jeździć na rowerze,to radości daje jemu w dużej mierze.Chce przez Europę,Amerykę,swym rowerkiem przemknąć migiem.Paszport i Tygryski to wystarczy,by miłych wrażeń wszędzie sobie dostarczyć :)

Joanna Nawrocka

02-04-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Tygryskową magię. Lewitujące chrupki w promieniach słońca można wyczarowywać bez końca. Kiedy każda chrupka wpada sama wprost do dzióbka, mały czarodziej skupia się na trawniku by takich chrupek wyczarować bez liku.

Katarzyna Woźniak-Gdak

02-04-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej w ciepłe wiosenne dni spacerować po łące nad rzeką i wypatrywać bocianów, żurawi i dzikich gęsi które niedawno powróciły :)

KLAUDIA ODZIOMEK

02-04-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej nasladować mamę i czasem coś pokryjomu zmalować :) oj zabawa zasze jest przednia ...a mama się nie gniewa tylko córeczkę całuje i potem Tygryskiem z ochotą czestuje :)

Magdalena Bożek

02-04-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej Wywoływać wkoło radość, bo uśmiechu nigdy zadość. Z nim nie dopadnie nas nuda i troski idą w cień, bo wesoły każdy dzień. A, by radością dzielić się w pośpiechu, prowadzi Tygryskową Przychodnię Uśmiechu. Z pacjentami dzieli się pogodą ducha i obdarza ich uśmiechem od ucha do ucha. A na dolegliwości zaleca nieco Tygryskowych pyszności. Bada, mierzy, osłuchuje i Tygryski przepisuje. Na rozbite kolano-Tygryski plecione zażywać co dzień rano, gdy nabijesz guza na czole-zalecane Tygryskowe pałeczki zjeść wieczorem, na otarty łokieć zaleca niezmiennie Tygryski czekoladowe chrupać 3xdziennie. Ból z drzazgi na dłoni bananowych Tygrysków dawka rozgoni, a gdy użądli pszczoła, owocowych Tygrysków chrupnij i mina wesoła. Tak więc z pomocą Tygrysków-przyjaciela za pan brat, mój tygrysek co dzień tryska energią i promiennym uśmiechem oczarowuje świat.

Dariusz Bożek

02-04-2017

Mój tygrysek lubi najbardziej spędzać czas na świeżym powietrzu. I nie ważne czy to rower, rolki czy zabawa w piaskownicy, ważne, że zawsze towarzyszą mu ulubione Tygryskowe pałeczki. Gdy w brzuszku burczy, chrupnie Tygryski i może wracać do zabawy ;).