Laureaci

Wioletta Zubek-Rzeplińska

Mój tygrysek lubi najbardziej wycieczki i zbieranie pamiątek do teczki. Objechałaby całą ziemską kulę i miałaby z tego uciechy furę. Pojechałaby dookoła świata, a wraz z Sarą mama i tata. Sara o przygodzie tygrysiej marzy i czeka czy coś fajnego się wydarzy.

Małgorzata Trzpil

Mój tygrysek lubi najbardziej chrupki i wygłupki! Nie jeden tygrysek, a aż tygryski dwa, które ochoczo poznają świat. Od samego rana słychać śmiechy, okrzyki radosne i bardzo doniosłe. Dostarczają rodzicom mnóstwo atrakcji, a czasem doprowadzają do frustracji. Codziennie nasze dzieci kochane zaskakują nas pomysłowym planem. - tata rano wstać nie może, wsadzę mu pulchny paluszek do oka, to na pewno pomoże - w moim pokoju takie ponure ściany, zrobię "oko, oko" taki malunek będzie doceniany... Kochające rodzeństwo, wspólne figle, psoty i wesołe minki to wielka radość naszej rodzinki!

Iwona Różycka

Mój tygrysek lubi najbardziej Świat wspaniały odkrywać z zachwytem, Podążać za Tatą – najlepszym sternikiem, Zadziwiać się pięknem wiosennej przyrody, Na placu zabaw przeżywać przygody, Chrupiące Tygryski zajadać garściami, Cudowne chwile przeżywać i dzielić się z nami :-)

Katarzyna Marzantowicz

Mój tygrysek lubi najbardziej pomagać w kuchni i piec pyszne kruche ciasteczka. W przyszłości chce zostać pierwszym tygrysim Masterchefem.

Justyna Dochniak

Mój tygrysek lubi najbardziej najbardziej przyjęcia chrupkowe, na które zaprasza każdego i małego i dużego, na chrupkowe torty, ciasta i ciasteczka, nawet kawa zamiast mleczka ma dodatki chrupkowe, a to wszystko od razu do zabawy gotowe!

Sylwia Grzywacz

Mój tygrysek lubi najbardziej ...na zielonej macie dobrą zabawę i Tygryskowych chrupków świeżą dostawę. To Mikołajka sposób na zapełnienie małego brzuszka - kukurydziana pałka dla łakomczuszka. Po chwili odpoczynku znów zaczynają się harce i zabawek odkrywanie, tak wygląda otaczającego świata poznawanie. Tej zabawy nigdy dość - Mikołajek to ciekawy świata gość. Tyle kątów jest do zwiedzania, tyle pluszaków do przytulania! Mama bacznie się przygląda i Szkraba pilnuje, chętnie się czasem Tygryskiem poczęstuje.

Iwona Ciesielska

Mój tygrysek lubi najbardziej wracać na wieś do dziadków gdzie zawsze ktoś tam na Niego czeka. Ma tam swojego przyjaciela pieska który zawsze miło go wita i jest chętny do zabawy. Bardzo lubi chodzić z dziadkiem na spacery po lasach, łąkach i polach i bardzo chętni pozuje wtedy dziadkowi do zdjęć. Często chodzą razem do sklepu skąd oczywiście wracają z pełną torbą ulubionych tygrysków.

Sandra Bednarz

Mój tygrysek lubi najbardziej Bawić się na kocu przy Tygryskach.Codzienne zabawy sprawiają,że Nasza Hania czuje sie jak w raju.Ma swoje ulubione zabawki i dobrze Jej z tym.Przy tym czuje dobrze rytm.Gdy puszczamy muzykę,zabwa trwa na całego.

Justyna Tarasik

Mój tygrysek lubi najbardziej w Gwiezdne Wojny zabawy, w Kosmos fantastyczne wyprawy, Lordem Vaderem się staje, Luke’a Skywalker’a też udaje, Yody bywa kompanem, Sokoła Millenium i Hana Solo fanem, więc Tygryskowa Moc niech zawsze z nami będzie, w szkole, w domu, na placu zabaw, w Kosmosie i wszędzie!

Aneta Mrozik

Mój tygrysek lubi najbardziej malować. Mały artysta maluje wszędzie i wszystko. Ostatnie jego dzieło to tęcza na ścianie w salonie świeżo odnowionego i pomalowanego przez Tatę malarza :)

Dorota Banaszek

Mój tygrysek lubi najbardziej Do walizki pakowac swoje Tygryskowe zapasy, by w podróży, jeść tę pyszne rarytasy. Olafek to maly zdobywca, ktory codziennie marzy o wycieczce jak prawdziwy odkrywca.. Najbardziej lubi bawić się w podróże i podziwiać każde wzgórze

Monika Och

Mój tygrysek lubi najbardziej Mój Tygrysek lubi najbardziej choć jest jeszcze mały czyta książeczki swoim misiom i zajada swoje ulubione chrupki Tygryski.

Sylwia Krzymińska

Mój tygrysek lubi najbardziej złote Tygryski w każdej postaci, mając tyle pysznych smaków do wyboru,mój mały pirat wciąż się bogaci!

Krzysztof Zurawicz

Mój tygrysek lubi najbardziej poznawać otaczający go świat, smakować nowe smaki, chrupać tygryski,raczkować za kotem i lubi książeczki szczególnie z pingwinkami.

Magdalena Jaskólska

Mój tygrysek lubi najbardziej Kopać swoją mamusię w brzuchu. Najlepszą porą jest wieczór, albo jak zjem Tygryski czekoladowe lub truskawkowe
Weź udział i zgarniaj nagrody!