Laureaci

Dorota Wojciechowska

Mój tygrysek lubi najbardziej chrupkowe przygody. Bo ten kociak choć tak mały, tygryskowy świat zna cały. Pałeczkowa wieża stoi i chrupkowy, pyszny most, a wywrotka już przywozi nowych smaków wielki stos. O przygodach nowych marzy tygryskowy zuch, z słodkim wąsem na policzku w świat wyruszy jutro już :)

Edyta Kiełtyka

Mój tygrysek lubi najbardziej zabawy w domku na drzewie,wtedy czuje się jak w niebie z innymi tygryskami bawi się doskonale i wysokości nie boi się wcale,przyjęcia w domku na drzewie urządzają i chrupkami Tygryskowymi się zajadają!

Agnieszka Kosior

Mój tygrysek lubi najbardziej bawić się w sklep i sprzedawać towar.Każdego dnia w jego sklepie można zakupić coś ciekawego a ostatnio są to same pyszności w postaci pysznych tygryskowych chrupek w różnych smakach .Wszystko musi przejść przez kasę fiskalną, towar jest skanowany i na samym końcu klienci płacą gotówką.Oczywiście jak trzeba reszta pieniążków jest wydawana.Zabawa w sklep ułatwia naukę matematyki i poznawanie liczb, a przede wszystkim dostarcza mojemu synkowi masę radości.

Aneta Kosińska

Mój tygrysek lubi najbardziej przesiadywać w swojej tygrysiej chatce i wcinać swoje ulubione chrupki.

Kajetan Mikołajczak

Mój tygrysek lubi najbardziej zabawę na całego,bo przecież dzieciństwo właśnie jest od tego.Zajadając Tygryski, w mieszkańców innego kraju się wcielają, w ten sposób nieznany dotąd świata zakątek odkrywają. Uśmiech na ich twarzach gości,a to sprawia wiele radości.

Monika Flok

Mój tygrysek lubi najbardziej zabawę z siostrą w Planetę Tygrysią-Tworzą chrupkowe potwory które atakują Kosmitki a one je jedzą:)Są tam planety,komety i księżyc Tygrysi.Najgosze gdy zabraknie chrupek-Dwie kosmitki zaczynają atakować rodziców i my musimy szybciutko iść po następne opakowanie:) bo głodne Kosmitki Tygryski to niebezpieczeństwo:)Zapraszamy do naszej zabawy :)

Natalia Kuskowska

Mój tygrysek lubi najbardziej być wielkim odkrywcą. Zdobywać nieznane i próbować świata. Kocha dobre smaki a jest w tym prawdziwym mistrzem :) Mój Tygrysek to prawdziwy wynalazca idealnych smaków:)

Justyna Jakubowska

Mój tygrysek lubi najbardziej czarować i Tygryski pałaszować. Często w domu nam czaruje, sztuczki różne pokazuje. Hokus-pokus, czar-mary w buzi zniknie zaraz, chrupek mały! Lecz rodziców nigdy nie musi czarować, bo pyszne i zdrowe Tygryski będą zawsze z chęcią kupować!

Agnieszka Basłyk

Mój tygrysek lubi najbardziej Kapać się! We wszystkim: w wodzie pełnej piany, w kulkach, w jesiennych liściach, w śniegu oraz w wannie pełnej Tygrysków :)

ewa wójciak

Mój tygrysek lubi najbardziej malować :) Pędzel+ farby i letnia woda to dla mojego tygryska tęczowa przygoda. Miesza farby a przy tym śpiewa- ufff oby z tego nie wyszła afera! Dlatego tylko po kartce farbami chlapie -kropka tu, kreseczka tam i już pięknego konika ma :)

Magdalena Maćkowska

Mój tygrysek lubi najbardziej ze swymi chrupkami zanurzać się w świat magiczny, wypełniony przygodami. Gdy Tygryski chrupie, to wszystko wiruje, wnet magiczna różdżka bańki wyczaruje. Świat pełen kolorów, gdzie on czarodziejem się staje, mnóstwo uśmiechu i radości daje!

Mój tygrysek lubi najbardziej

Alicja Jakubowska

Mój tygrysek lubi najbardziej od kilku lat,obmyślać jak zobaczyć świat.Bo najpierw będąc w brzuszku mamy,razem z nią snuł na podróże plany.Później gdy skończył roczek,zobaczył jak pod Wielką Krokwią ponad góry wybija się skoczek.A gdy miał dwa latka,ujęło go piękno jezior i mazurska chatka.Natomiast w ubiegłym roku były skaliste wybrzeża...,jego apetyt na więcej z Tygryskami rośnie więc niechaj swój horyzont poszerza ;)

Wiesława Tomaszewska

Mój tygrysek lubi najbardziej zdrowy ruch-codzienne treningi,co tydzień turnieje,w ich młodym życiu dużo się dzieje.Słowa "nudzi mi się" nie znają,deszcz czy mróz w każdą pogodę w piłkę grają.Tryskają zdrowiem, medale zbierają,fajnie się bawią i rozwijają.

Anna Iwaniak

Mój tygrysek lubi najbardziej Przesiadywać u dziadzia na traktorze i to o każdej porze.A mina sama zapowiada że aby zejść to może pomóc tylko Tygrysko kukurydziana chrup-czekolada
Weź udział i zgarniaj nagrody!