Laureaci

Wioletta Sowińska

Mój tygrysek lubi najbardziej tygryski owocowe które są bardzo kolorowe,a do tego. kanapki z tęczowym serkiem na przekąskę odlotowe.

mariusz wójciak

Mój tygrysek lubi najbardziej gdy pada deszcz! Bo potem może skakać po kałużach w swoich ulubionych kaloszach! Zabawa jest świetna i córcia nie ma jej nigdy dosyć! :)

Natalia Sordyl

Mój tygrysek lubi najbardziej Biegać po zielonej łące za motylami, podziwiać piękne kwiaty grać w piłkę lub po prostu usiąść i odpocząć zagryzajac swoje ulubione tygryski

BEATA PISERA

Mój tygrysek lubi najbardziej swoją gitarę i dźwięki które z niej się wydobywają po dotknięciu strun.Uwielbia sobie rano brzdękać do śniadania , jak i kocha koncertować !! Dziś w niedzielny poranek odbył się koncert '’TYGRYSKI ROCK’’, gdzie synek podczas swojego koncertu korzystał z trzech gitar !! a jedną z nich została zjedzona i nie dotrwała do bisów ....

Wanda Janczyk

Mój tygrysek lubi najbardziej jeździć na rowerze,to radości daje jemu w dużej mierze.Chce przez Europę,Amerykę,swym rowerkiem przemknąć migiem.Paszport i Tygryski to wystarczy,by miłych wrażeń wszędzie sobie dostarczyć :)

Lilianna Misiuda

Mój tygrysek lubi najbardziej przenosić się poprzez zabawę do krainy dziecięcej fantazji. Tu bowiem wszystko zdarzyć się może, można polecieć w stronę słońca parasolem. Deszcz chrupek z nieba leci a mimo to słoneczko w towarzystwie tęczy świeci. Są pełne kwiatów łąki, magiczne jabłonie i nigdy nie wiadomo co mały Tygrysek w rezultacie jeszcze zbroi :)

Katarzyna Grzegorowska

Mój tygrysek lubi najbardziej bawić się kolorami i w miedzyczasie zajadać się czekoladowymi TYGRYSKAMI.

Natalia Łuszczyk

Mój tygrysek lubi najbardziej leżakowanie i Tygryski zajadanie,są z nami gdzie tylko się nie poruszamy,nawet na spacerze lub w aucie je smacznie zajadamy i zawsze ochotę na nie mamy.

Izabela Jurkiewicz

Mój tygrysek lubi najbardziej siedzieć na swoim tygrysim tronie, rządzić, wydawać rozkazy podwładnym (Ty, tam w tłumie, podaj mi chrupki! Ty z lewej, idziemy się bawić!) i mieć władzę nad swoim pluszowym ludem!

Agnieszka Łagosz

Mój tygrysek lubi najbardziej Układać z chrupek tory dla autek. A potem zjada taaaka paczkę na raz wraz z roczna siostrą

Judyta Rusiecka

Mój tygrysek lubi najbardziej pluskać się w wodzie przy słonecznej pogodzie. Pływać, skakać i nóżkami wodą chlapać. W wodzie nigdy nie próżnuje, na pamiątkę muszli poszukuje, na obiadek, rybkę zawzięcie złowić próbuje, a gdy już brzuszek i brązowe stópki mocno schłodzi, na brzeg w podskokach wychodzi, by w słońca blasku, budować zamki z piasku, po czym dzika ochota go dopada by Tygryskami się zajadać, chrupiąc głośno się raduje i języczkiem oblizuje, gdyż te chrupki kukurydziane, to jego przysmaki ukochane.

Janusz Kosior

Mój tygrysek lubi najbardziej ...bawić się samochodzikami, lubi nimi jeździć ale także je tworzyć np z kartonów.Wspólna zabawa rodzeństwa i kreatywne tworzenie to jest to co tygryski lubią najbardziej.

Paulina Fałdzińska

Mój tygrysek lubi najbardziej gdy mama urzeczywistnia jego marzenia! A dla Super-Mamy i jej Super-Tygryska nawet lot w kosmos możliwy do spełnienia! „W kolejną podróż po gwiazdkę z nieba, moją Super-Siostrę zabrać koniecznie trzeba! Niech no tylko na świecie się pojawi, już starszy brat Tygrysek pokaże jej jak się marzeniami bawi."

Barbara Kuchta

Mój tygrysek lubi najbardziej radosne wygłupianki w tygryskowe ubranka przebieranki, wesoło się przy tym bawimy i od śmiechu nie stronimy: z Tygryskami jest zawsze wesoło i kolorowo i zabawę mamy z Tosią wtedy bombową, a kiedy znudzą nam się wygłupianie zjemy Tygryski na drugie śniadanie :)

beata maksinska

Mój tygrysek lubi najbardziej malować, rysować, z Tygryskami projekty budować. Mój Tygrys - artysta, chętnie też zajada pyszności Tygrysie... Czekoladowe są super na urodę... Bananowe na palmy, przenoszą marzenia... Owocowe Tygryski spełniają marzenia. Tygrysia  magia działa smacznie na dziecięcą wyobraźnię... 
Weź udział i zgarniaj nagrody!