Laureaci

michał Flok

Mój tygrysek lubi najbardziej świat zwiedzać swoim magicznym kartonowym samolotem.Naszego Tygryska wyobraźnia nie zna granic:)-może być wszedzię gdzie tylko zapragnie,codziennie wsiada i odlatuje a potem nam opowiada kogo spotkał :)

Edyta Jóźwiuk

Mój tygrysek lubi najbardziej TYGRYSKOWĄ REWOLUCJĘ! Menu na śniadanie: -herbatka chrupkowa -kanapka TYGRYSKOWA -mleczko TYGRYSKOWE wyskokowe -makaronek TYGRYSKOWY mega zakręcony -deserek: pałeczka kukurydziana z musem TYGRYSKOWEGO brykania SMACZNEGO!!!

Agnieszka Łagosz

Mój tygrysek lubi najbardziej Budować domki i inne ciekawe zwierzątka i rzeczy oczywiście z tygryskow a potem ze smakiem je zjadać

Urszula Werbicka

Mój tygrysek lubi najbardziej podczas każdej podróży i wycieczki zajadać Tygryski, najlepsze chrupeczki, dlatego zawsze do plecaka, do walizki je pakuje i szczerze się raduje, gdy podczas podróży je wyjmuje i ochoczo pałaszuje.

Anita Gronek

Mój tygrysek lubi najbardziej pływać i nurkować w morzu. Gdy tylko to możliwe nurkuje głęboko w wodzie przy słonecznej pogodzie. Od młodych lat pasjonuje go magiczny podwodny świat . Rybki małe i duże już go dobrze znają i jak tylko nurkuje o Tygryskowe przysmaki go pytają . Konik morski też wypytuje kiedy go w końcu tygrysek tymi pysznościami poczęstuje. A mój tygrysek po przyjemnym nurkowaniu i świata morskiego zwiedzaniu nigdy nie zapomina o Tygryskowych chrupciach zajadaniu !

Magdalena Lisowska

Mój tygrysek lubi najbardziej Słodkie lenistwo i smaczne przekąski. To tygrysi duet idealny. Bo jaki tygrysek mógłby oprzeć się chrupiącym smakołykom i leniuchowaniu z mamą? Nasz tygrysi okruszek uwielbia tak spędzać wolny czas - w końcu trzeba gromadzić siły na WIELKIE łobuzowanie! :)

Dariusz Bożek

Mój tygrysek lubi najbardziej spędzać czas na świeżym powietrzu. I nie ważne czy to rower, rolki czy zabawa w piaskownicy, ważne, że zawsze towarzyszą mu ulubione Tygryskowe pałeczki. Gdy w brzuszku burczy, chrupnie Tygryski i może wracać do zabawy ;).

Agnieszka Jedlikowska

Mój tygrysek lubi najbardziej słuchać ciekawych bajeczek. Oto jedna z jego ulubionych:) Za górami, za lasami mieszkał chłopczyk ze zwierzątkami. Pewnego dnia umówili się na wycieczkę, żeby okolicę pozwiedzać troszeczkę. Było pięknie i słonecznie, wyglądało wszystko bajecznie. Szli przez góry i doliny, aż się niestety niespodziewanie zgubili, Teraz siedzą na górce i plączą, że już domku swojego nie zobaczą. Aż tu nagle zza drzewka, wychyla się uśmiechnięta owieczka. "Chodźcie kochani, ja Wam pomogę i odnajdziemy do domku drogę". Idą we czworo i radośnie śpiewają, a puste brzuszki z głodu im grają. Wtedy chłopczyk wyciąga coś z plecaczka. Zwierzątka patrzą, a to przepysznych " Tygrysków" ogromna paczka. Radośnie wszyscy chrupeczki zajadają i do domku razem szczeliwie wracają:)

Joanna Gaweł

Mój tygrysek lubi najbardziej bawić się lalkami. Przygotowywać dla nich przyjęcia, na których ulubioną przekąską są Tygryski.

Irena Wielgocka

Mój tygrysek lubi najbardziej kuchenne rewolucje, mieszać, miksować, w czekoladzie chrupki moczyć i próbować. W swojej kuchni jak MasterChef się czuje, pyszności mamie i tacie serwuje, a największą radość mu sprawia, gdy Tygryski z czekoladą lub truskawkami podjada.

Gabriela Laskowska

Mój tygrysek lubi najbardziej Moje trzy Tygryski lubią najbardziej trzy rzeczy: wcinać Tygryski, chodzić na wycieczki - te dalekie i te bliskie, i grać w szachy! A moim trzem Tygryskom wiernie towarzyszy, wypieszczony przez wszystkich i kochający przygody, pies Karat.

Magdalena Kijanka

Mój tygrysek lubi najbardziej -tygryski maskotki, tygryski chrupale;), tygryskowe ciasto mamy, -podglądać dzikie zwierzęta w zoo, -brykać z rodzeństwem;) -zabawy na świeżym powietrzu, czyli "jeździalnie" (wymowa Liwii;)), zabawy w piasku, zbieranie kwiatów, chlapanie się w wodzie, jazdę na rowerku... Hupa siupa łupa cupa:)! Pozdrawiamy gorąco tygryskowy funclub:)

Mój tygrysek lubi najbardziej

Karolina Kizior

Mój tygrysek lubi najbardziej bohaterów z bajek Disney`a. Jego wielkim marzeniem jest pojechać w najbliższym czasie do Dineylandu, aby spotkać "prawidzwego" Tygryska czy Myszkę Miki. Na ten cel składamy pieniążki w synkowej skarbonce a w wolnych chwilach obserwujemy zdjęcia i czytamy książki o Paryżu, ponieważ tam najbliżej najduje się wymarzone miejsce mojego Tygryska... na razie pozostaje nam tylko to i robienie z chrupek tygrysków swoją wieżę Eiffla :) może i Tygryski pomogą w spełnieniu marzenia synka :)

beata maksinska

Mój tygrysek lubi najbardziej tworzć świat swych marzeń... Maluje, wycina, układa, rysuje - Magiczne Tygrysie miejsca buduje. Przenosi się do Krain Książkowo-Kolorowych, gdzie Tygrysek grzecznie śpi i o podróżach odległych, bliskich... chrupiąco śni... shhh... pyszne te sny... może spełnią się Tygrysie marzenia, tyle jest w świecie do ZOBACZENIA!
Weź udział i zgarniaj nagrody!